Položeni vijenci povodom Dana državnosti

U spomen na konstituiranje prvoga demokratski izabranog višestranačkog Sabora 30. svibnja 1990. godine, sutra se u Hrvatskoj obilježava Dan državnosti.

Kako bi s ponosom obilježili taj dan i prisjetili se svih onih koji su izgubili svoje živote u obrani suvereniteta i samostalnosti Hrvatske, danas su u Općini Rešetari položeni vijenci kod Spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u centru Rešetara i kod spomen biste prvog hrvatskog predsjednika dr. Franje Tuđmana.

Vijence su položili i svijeće zapalili načelnik općine Rešetari Zlatko Aga, predsjednica općinskog vijeća Milka Perković zajedno s prisutnim vijećnicima i predstavnici Udruge hrvatskih branitelja Općine Rešetari – Domovini vjerni.

Zadnje dodano