za baner video

 

SVETI NIKOLA

svetinikolaDraga djeco stiže Sv.Nikola

Društvo naša djeca Rešetari i Općina Rešetari sa udrugom Konji bili konji vrani i ove godine biti će pomoćnici Sv,Nikole u našoj općini. Stiglo je pismo od Sv.Nikole da će ove godine raspored darivanja djece biti nešto drugačiji.

Sv.Nikola će 03.12.2021. god u 11 sati (petak) posjetiti dječji vrtić "Čarobni svijet u Rešetarima" gdje će vrijeme provesti s najmlađima naše Općine, a za ostalu našu djecu darivati će prema sljedećem rasporedu :

Sv.Nikola posjetiti će 04.12.2021. god mjesto Adžamovce u 15 sati gdje će djecu iz okolinih mjesta darivati ispred društvenog doma u Adžamovcima , a poslije vraća se u Rešetare gdje Sv.Nikolu očekujemo oko 16 sati ispred crkve Krista Kralja.

Dragi roditelji molimo vas da dovedete svoje dijete kako bi svi dobili svoj slatki paket za koje je Općina Rešetari i ove godine osigurala financijska sredstva.

DND REŠETARI

Općina Rešetari
Načelnik: Zlatko Aga 

 

Adresa: Ulica Vladimira Nazora 30 
35403 Rešetari 

Telefon: (035) 367 296 
Računovodstvo: (035) 333 111 

resetari.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. saznajte više...